Srdečne vitajte!

Viac než 1.800 zamestnancov v 37 závodoch

v Nemecku, Rakúsku, Česku a v Slovensku robia svojim nasadením a svojim know-how zo spoločnosti Wiegel jednu z najvýkonnejších žiarových zinkovní Európy.

Žiarové zinkovanie, lakovanie:

Trvalá ochrana proti korózii je ako štafetový beh - tímový šport. Pretože len tam, kde sa vytrénované ruky precízne spoja, kde sa s istotou ovládnu všetky súčasti procesu a každý samostatný krok sa presadí so skúsenosťami, silou a obozretnosťou, vznikne na konci špičkový výkon.

V združení závodov Wiegel

l sa vždy nájde optimálne riešenie. A s logistickou službou Wiegel ste vždy priamo napojení na kompletné spektrum výkonov celej skupiny Wiegel.

Zodpovednosť za životné prostredie

a pristupujeme k našemu konaniu zodpovedne, za čo sme od roku 1984 získali viaceré environmentálne ocenenia. (Odkaz na ocenenia wiegel.de/umwelerschutz/).  Sme presvedčení, že inovácie a zlepšenia sú neobmedzené. Naším cieľom je výroba, ktorá nemá nepriaznivý vplyv na klímu a životné prostredie. Na tom pracujeme - pre nás, pre Vás, pre budúce generácie.
 
. Vďaka dôsledne uzavretým cyklom materiálu znižujeme spotrebu našej hlavnej suroviny, zinku, spotrebúvame menej vykurovacej energie a elektriny a dosahujeme hodnoty iba 3% materiálu, ktorý je potrebné zlikvidovať, a to všetko pre žiarovo pozinkovanú oceľ WIEGEL s jej 2,5-krát dlhšou životnosťou než pri nepozinkovanej oceli.
 
a neustále pre Vás vylepšujú naše produkty. Riadime sa cieľmi OSN v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Ochrana klímy je pre nás výzvou a príležitosťou pre inovácie a zlepšenia.

Vaša oceľ v dobrých rukách.